Duyurular

Eğitimin Büyük İsimleri Kampüs Kreş'te Buluştu

Kampüs Kreş, Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından bu yıl ilk defa okul öncesine özel olarak düzenlenen 5. Eğitimde Değişim Konferansı (EDK) Okul Öncesi’ne ev sahipliği yaptı.

“Öğretmenden öğretmene bilgi aktarımı” ilkesiyle 5 yıldır devam eden ve eğitim duayenleri ile öğretmenleri bir araya getiren Eğitimde Değişim Konferansı bu yıl ilk defa, sadece okul öncesi eğitimine özel olarak Kampüs Kreş’te düzenlendi. Eğitimde İnovasyon Derneği tarafından düzenlenen EDK Okul Öncesi, yurt dışından ve ülkenin dört bir yanından gelen alanında uzman kişiler, verdiği 110 deneyim paylaşımı ve atölyeler ile tecrübe ve bilgilerini meslektaşlarına aktardı.

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı B.Murat Önay ve Kampüs Kreş Kurucu Temsilcisi Füsun Önay’ın önderliğiyle kurulan Kampüs Kreş; eğitime değer veren, her çocuğun tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olan teşvik edici ortamları ile örnek bir okul öncesi eğitim kurumu olarak büyük beğeni ve takdir kazandı. İlk başta Kampüs Kreş Kurucu Temsilcisi Füsun Önay’ın, okulun kurulum amacını vurgulayan “Hoş geldiniz” konuşması ile başlayan sempozyumda çocuklar için güvenli ve mutlu bir ortam yaratmanın detayları eğitimcilerle paylaşıldı. Kampüs Kreş eğitimcilerinden 12 öğretmenin de çocukların doğal merak duygusunu geliştiren ve yaratıcılığı davet eden materyaller ve aktiviteleri meslektaşları ile paylaşmaları Kampüs Kreş adına değerli bir aktarım oluşturdu.

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı B. Murat Önay ve Kampüs Kreş Kurucu Temsilcisi Füsun Önay’ın ev sahipliği yaptığı sempozyuma İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı Nail Noğay ile açılış ve kapanış konferans konuşmalarıyla Prof.Dr. Artin Göncü ve Prof. Dr. Yankı Yazgan EDK Okul Öncesi’ne katılarak, onurlandırdı.

http://www.kampuskres.com.tr/

Son Duyurular