Duyurular

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ VE DUDULLU OSB İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI!

Doğuş Üniversitesi ve İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi arasında Bilimsel – Kültürel – Sanatsal İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Doğuş Üniversitesi Dudullu Yerleşkesi‘nde gerçekleştirilen imza törenine, üst düzey yöneticiler ve akademisyenler tarafından geniş katılım sağlandı.

Gerçekleştirilen protokol ile Doğuş Üniversitesi ve İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi arasında karşılıklı iş birliği içinde, bölgenin ve ilgili kurumların sosyal ve ekonomik gelişmişlik seviyesini arttırmak üzere; yerel, ulusal, uluslararası, teknolojik, bilimsel, sosyal, teknik, kültürel, sanatsal, eğitsel, Ar-Ge odaklı inovatif vb. faaliyetlerde ortak çalışmaların karşılıklı artırılarak Üniversite – Sanayi iş birliğinin geliştirilmesi amaçlandı.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yaparak sorunsuz alt yapı hizmetleri, doğaya destek veren yeşil alanları, vizyoner yönetim tarzının hayata geçirdiği yaşam, spor, Ar-Ge merkezleri ile farklı kategorilerde üretim, istihdam ve hizmet sağlayan İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, eğitimde ilklere öncülük eden, çağdaş, modern ve Atatürkçü yaklaşımıyla öne çıkan Doğuş Üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği protokolüyle; bilim, sanat ve kültürel yaklaşımlarda yüksek bilinç oluşturmayı hedefliyor.

Son Duyurular