Duyurular

BASIN ve KAMUOYU DUYURUSU

Dudullu Organize Sanayi Bölgemiz Yönetim Kurulu üyesi Sn. Mustafa Çıkrıkçıoğlu’nun gözaltına alınmasını şaşkınlık ve üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Sayın Mustafa Çıkrıkçıoğlu Türk sanayisi ve Türk eğitimine karşılıksız hizmet eden ve vatanseverliği konusunda en ufak bir kuşkumuzun olmadığı kişiliği dolayısıyla her zaman saygınlığını korumuş bir çalışma arkadaşımızdır. Gözaltına alınma sebebi ne olursa olsun Cumhuriyet Türkiyesi’ne olan bağlılığından en ufak bir şüphemiz olamaz.

Türkiye artık çağdaş, demokratik ve evrensel adalet sistemine geri dönmeli ve maalesef 90 yıllık birikimlerimizin Fethullah Gülen Terör Örgütü yüzünden ordu, adalet ve eğitim dâhil olmak üzere, tüm kurumlarımızın yerle bir edilmesinden bir an önce ders alarak gerçek, çağdaş Cumhuriyete dönülmelidir.

Sayın Mustafa Çıkrıkçıoğlu gibi işadamlarımızın bu şekilde yıpratılmasını kesinlikle doğru bulmuyoruz. ÇAĞDAŞ ve EVRENSEL adalet sisteminin bir an önce uygulanmaya başlanarak, adaletin gerçek anlamda tecelli etmesini ve arkadaşımızın bir an önce özgürlüğüne kavuşmasını bekliyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

20.08.2016

Saygılarımızla,

Dudullu OSB Yönetim Kurulu

Son Duyurular

keyboard_arrow_up