Seminer ve Etkinlikler

Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı

11
Ekim
2016

Etkinlik Hakkında:

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan firmalarımıza duyurulmak üzere gönderilen ve 11.10.2016 tarihinde Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek olan "Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı" hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir.

Ar-Ge ve Tasarım faaliyetlerinin desteklenmesi ile ilgili kanun uygulama yönetmeliğinin ve ilgili Bakanlar Kurulu Kararlarının yayınlanması ile birlikte Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olmak için önemli fırsatlar da beraberinde gelmiştir. Bu fırsatlar konusunda firmaları bilgilendirmek ve Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olma potansiyeline sahip firmaların bu desteklerden yararlanmasını sağlamak üzere Bakanlığımızca tüm ülke çapında büyük bir tanıtım ve bilgilendirme çalışması başlatılmıştır.

Bu çalışmalar kapsamında;

• Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olmanın firmalara sağladığı avantajları değerlendirmek,

• Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olmak için yapılması gerekli işlemler hakkında bilgilendirmelerde bulunmak ve

• Ar-Ge ve Tasarım Merkezi hakkında firmalara özel başvuru yol haritası oluşturmak üzere;

11.10.2016 tarihinde İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde, "Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı" gerçekleştirilecektir.

Bakanlıkça gerçekleştirilecek Toplantı kapsamında, Ar-Ge ve Tasarım Merkezi olma potansiyeline sahip firmalarla birebir görüşmeler yapılacaktır. Davet usulü ile olacak bu birebir görüşmeler için ön kayıt, http://biltekegitim.sanayi.gov.tr    adresindeki Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Yeterlilik Bilgi Formu’nun doldurulması ile alınmış olacaktır. Kesin katılım durumu ve görüşme programı ise firmalara gönderilecek e-posta aracılığıyla bildirilecektir.

Etkinlik Programı:

Kayıt İçin:

Etkinlik Yeri:

Dudullu OSB Müdürlüğü, 2. Kat, Osman Fuat Kanpulat Konferans Salonu

Son Kayıt Tarihi:

2016-10-11

Firmadan Azami Katılımcı Sayısı:

Kalan Kontenjan:

Son Etkinlikler

keyboard_arrow_up